Časopis ForMen předplatné

ForMen

Cena na stánku 69 Kč
Ušetříte až 40 %
Vychází měsíčně
12 čísel za rok
Časopis ForMen je jediný pánský magazín na trhu, který se specializuje na fashion a design, zkrátka na stylový život moderního muže. V každém čísle najdete... celý popis
Tištěné předplatné
Doručováno do poštovní schránky    
Elektronické předplatné
Doručováno do PC, tabletu, mobilu...            
Dárkový pozkaz
Roční předplatné: 12 čísel
Naše cena:
579
Na stáncích:
828 Kč
Ušetříte:
30 %
Sleva 30% pro nové předplatitele

Sleva 30% pro nové předplatitele

Roční předplatné s mimořádnou slevou. Platí pro nové předplatitele. Akce je omezena do vyprodání zásob.
Platí do 2. 5. 19.
Roční předplatné: 12 čísel
Naše cena:
759
Na stáncích:
828 Kč
Ušetříte:
8 %
Bezdrátová sluchátka Carneo S7

Bezdrátová sluchátka Carneo S7

Bezdrátová sluchátka. S mikrofonem, Bluetooth a až 5 hod přehrávání. Jsou vybaveny technologiemi Bluetooth 4.1 a tak je můžete spárovat a začít přehrávat hudbu bez jakýchkoliv komplikací. Svobodu a flexibilitu bezdrátového přehrávání si můžete užívat až 5 hodin, aniž by přitom trpěla kvalita zvuku. Platí pro nové předplatitele. Akce je omezena do vyprodání zásob.
Platí do 2. 5. 19.
Roční předplatné: 12 čísel
Naše cena:
497
Na stáncích:
828 Kč
Ušetříte:
40 %
Kupte balíček 1+1 a ušetřete 21%
ForMen
Computer
ForMen (12 č.) + Computer (12 č.)
Naše cena:
1 506 Kč
Na stáncích:
1 896 Kč
Ušetříte:
21 %
Bezdrátová sluchátka Carneo S7

Bezdrátová sluchátka Carneo S7

Bezdrátová sluchátka. S mikrofonem, Bluetooth a až 5 hod přehrávání. Jsou vybaveny technologiemi Bluetooth 4.1 a tak je můžete spárovat a začít přehrávat hudbu bez jakýchkoliv komplikací. Svobodu a flexibilitu bezdrátového přehrávání si můžete užívat až 5 hodin, aniž by přitom trpěla kvalita zvuku. Platí pro nové předplatitele. Akce je omezena do vyprodání zásob.
Platí do 2. 5. 19

* číslo 7-8 je dvojčíslo

Předplatitelské výhody

• časopis doma o dva dny dříve, než bude v prodeji
• poštovné a balné zdarma
• úspora oproti nákupu na stánku
• vstupní benefit pro nové předplatitele

Dárek k předplatnému

Dárky, pokud jsou v nabídce, platí pro nové předplatitele, na území ČR a do vyčerpání zásob. 

Dárek je zasílán přibližně do 6 týdnů od úhrady samostatnou zásilkou na adresu plátce předplatného. V případě, že dojde k vyčerpání kusových zásob dárku, vyhrazuje si vydavatel právo zaslat náhradní dárek. Jeden a týž předplatitel je oprávněn v rámci příslušné marketingové akce objednat maximálně 5 předplatných téhož titulu. V případě, že je k předplatnému místo věcného dárku nabízena mimořádná sleva, je taková sleva platná také pouze pro nové předplatitele. Dárkové akce se nevztahují na prodlužující předplatné.

Všeobecné podmínky

Pro předplatné platí Podmínky pro dodávku periodického tisku formou předplatného vydavatelství CZECH NEWS CENTER a.s.Předplatné se automaticky prodlužuje, pokud není písemně zrušeno.
Zrušení lze provést přímo u vydavatele anebo na emailu objednavky@magaziny.cz

Co je to elektronické předplatné? Objednaný časopis můžete číst ve svém mobilu, tabletu anebo počítači, a to i offline. Součástí elektronickeho předplatného není tištěná podoba časopisu.

Časopis po zaplacení zůstává ve vaší elektronické knihovně a můžete si jej kdykoli znovu přečíst. 
Více informací naleznete v Často kladených dotazech.

Aplikace pro e-předplatné jsou dostupné pro tyto zařízení:
iPad/iPhone/iPod
Android
Mac a PC
Windows Phone (od verze 8)

O časopisu
Archiv vydání
Dárkový certifikát
Hodnocení
Kontaktujte redakci

O časopisu ForMen

Časopis ForMen je jediný pánský magazín na trhu, který se specializuje na fashion a design, zkrátka na stylový život moderního muže. V každém čísle najdete rozsáhlý rozhovor se známým mužem, který je ve svém oboru špička. V poslední době se na obálce ForMena objevil například Jakub Prachař, Leoš Mareš, Vojtěch Dyk a Lukáš Hejlík. Všechna vydání obsahují kromě témat spojených s pánským stylem také pozoruhodné reportáže z domova a ze světa a také pečlivě zpracovaná témata týkající se zdraví a životního stylu moderního muže. Časopis ForMen je magazínem pro muže, který si dokáže užít radostí života. ForMen píše o všem: o ženách, zdraví, kariéře, dětech, pití, jídle, sexu, autech, sportu, knihách, filmech… a o všem píše originálně.

Bonusy pro předplatitele

• Úspora oproti nákupu na stánku
• Dárek pro nové předplatitele
• Nové číslo ve schránce o dva dny dříve
• Poštovné zdarma

ukázka 1, ukázka 2, ukázka 3, ukázka 4, ukázka 5, ukázka 6, ukázka 7, ukázka 8

Aktuální číslo: 5. 4. 2019
Příští číslo: 3. 5. 2019
Kategorie: Ženy & zábava
Periodicita: měsíc
Vydavatelství: CZECH NEWS CENTER a.s.
Šéfredaktor: Tomáš Otta
E-mail: formen@cninvest.cz
Web: www.cninvest.cz
Běžná cena: 69 Kč / vydání
Počet stran: 100-132
Formát: 208 x 275 mm
Prům. náklad: 15 000 kusů
Rok vzniku: 2006

Předplatné časopisu ForMen

Časopis ForMen je exkluzivním časopisem pro každého úspěšného a cílevědomého muže. Na českém trhu se objevil poprvé v roce 2006 a za tu dobu si získal početnou skupinu čtenářů.

Vydavatelem tohoto měsíčníku je společnost CN Invest a.s. Společnost vydává široké spektrum titulů a oslovuje tak čtenáře nejrůznějších věkových kategorií. Mezi tituly tohoto vydavatelství patří například časopis Computer nebo týdeník Euro a jeho předplatné.

Magazín ForMen představuje spoustu zajímavého čtení, obsahuje cestovatelské reportáže a tipy na výlety, příběhy úspěšných, dále informuje o novinkách z techniky a kultury, o nových možnostech investic, také radí, jak dobře nakoupit. Praktické jsou i články o testování restaurací, vinoték a nových aut. Součástí měsíčníku jsou rubriky věnované golfu, koním nebo bytovém designu.

Předplatné časopisu ForMen je jedinečné a jeho obliba mezi čtenáři stále narůstá. Staňte se jeho čtenáři i Vy, budete tak informování o všem, co zajímá každého moderního muže. Získáte i dárek k předplatnému.

Pokud hledáte jiné předplatné časopisů, doporučujeme například předplatné časopisu Spark, předplatné časopisu Everest, časopis First Class a jeho předplatné, dále předplatné časopisu Akta HISTORY Revue, časopis Svět potravin, předplatné časopisu dTest, prodáváme také předplatné časopisu Krimi Revue, předlatné časopisu Koktejl a mnoho dalších.

Vytvořit nový dárkový certifikát

Náhled nevyplněného certifikátu
dárkový certifikát
(max. 3 slova)
(max. 3 slova)

Dárkový certifikát si musíte vytisknout - není zasílán Českou Poštou.

Hodnocení časopisu ForMen: 98%

Uživatelské komentáře

Váš komentář

E-mail do redakce časopisu ForMen

Váš email bude doručen kompetentní osobě v dané redakci nebo vydavatelství. Samotné odeslání zprávy neznamená, že bude na váš dotaz odpovězeno a bude vyřešen. Tuto skutečnost Magaziny.cz nejsou schopné ovlivnit.

Pro odeslání zprávy je třeba být zaregistrován. Registraci můžete jednoduše provést po vyplnění zprávy a kliknutí na tlačítko "odeslat". Na případnou odpověď na váš dotaz budete upozorněn emailem.


Předplatné, co by vás mohlo zajímat
12 čísel: 999 Kč 1188 Kč 16% ušetříte
6 čísel: 406 Kč 599.4 Kč 32% ušetříte
6 čísel: 600 Kč
12 čísel: 450 Kč 958.8 Kč 53% ušetříte
Přehled časopisů